Uczniowie, Rodzice, Nauczyciele :)!

Samorząd Uczniowski zachęca do wzięcia udziału w VIII Bożonarodzeniowej Paczce dla Bohatera.

Wspieramy żołnierzy polskich walczących na wszystkich frontach II wojny światowej, żołnierzy podziemia niepodległościowego w kraju w czasie wojny, jak i po jej zakończeniu, osoby represjonowane przez PRL oraz weteranów poszkodowanych w misjach pokojowych poza granicami kraju.

Zbiórka w naszej szkole trwa od 13 do 27 listopada 2018r. w sali 28.

Prosimy o przynoszenie produktów:

• spożywczych z długim terminem przydatności, takich jak: herbata, kawa, słodkości, owoce i warzywa w puszkach, konfitury i dżemy, konserwy mięsne i rybne, płatki śniadaniowe,cukier, olej , syropy, witaminy,kasza, ryż, bakalie, gotowe posiłki, soki, makarony, suche wędliny, sery, itd.,
  • chemicznych i do higieny, takich jak: kremy, szampony, płyny do kąpieli, sole do kąpieli, płyny i proszki do prania, żele pod prysznic, pasta do zębów, środki czystości, koce, prześcieradła, ręczniki, itd.                                                                                                                                                                                                                Prosimy również uczniów o przygotowanie kartek z życzeniami dla naszych Bohaterów, które dołączymy do paczek. Mile widziane własnoręcznie wykonane przez dzieci.