Szanowne Panie Dyrektor, Nauczyciele, Pedagodzy, Pracownicy Administracji i Obsługi,
z okazji Dnia Edukacji Narodowej klasa VI c z Rodzicami składa Państwu najserdeczniejsze życzenia wszelkiej pomyślności. Dziękując za trud i poświęcenie, wykazywane każdego dnia w odpowiedzialnej i niełatwej, ale jakże pięknej pracy pedagogicznej.
Nauczycielom oraz pracownikom oświaty życzymy zdrowia, zadowolenia i satysfakcji zawodowej, pomyślności w życiu osobistym oraz samych dobrych dni w całym roku szkolnym.
Dzisiaj staraliśmy się dotrzeć do nauczycieli ze skromną ręcznie wykonaną przez uczniów kartką i pamiątką -do Tych, do których się nie udało, postaramy się dotrzeć pod koniec tygodnia.
Klaso VI c, dziękuję za piękne życzenia, dziękuję za podkreślenie tego Święta galowym strojem! Stanęliście na wysokości zadania. Drodzy Rodzice-dziękuję za pomoc!
Magdalena Jankowska-wychowawczynie klasy VI c