W dniach 11-13 października nasza "Pięćdziesiątka" świetowała 60 urodziny. Przygotowaliśmy się do tego wydarzenia bardzo starannie. Szkoła, mimo sędziwego wieku, wypiękniała. Korytarze ozdobiły ekspozycje, wystawy, pamiątkowe zdjęcia. Ale największy prezent urodzinowy przygotowali uczniowie, którzy pod kierunkiem nauczycieli, wystąpili w przedstawieniu "Spacerkiem przez dziesięciolecia". Obejrzeliśmy przepiękne występy niezwykle utalentowanych młodych osób. Wielkie brawa pobrzmiewają w sali do dziś. Gratulacje za pomysł, scenariusz, prezentację multimedialną należą się pani Katarzynie Netter, Agnieszce Lampkowskiej, Marzenie Wasielewskiej, Annie Bestfal i Annie Zabłockiej.

Pan Grzegorz Wachulski i Ela Mróz czuwali nad zorganizowaniem i przebuegiem wieczoru muzucznego. Dziękujemy wszystkim artystom, którzy wystąpili tego dnia u nas.

Panie z kuchni, obsługi i nauczyciele zadbali o przygotowanie bankietu. Nie zabrakło tortu urodzinowego z zaprzyjaźnionej cukierni Pellowski. Było bardzo smacznie.

Na samym początku obchodów uczestniczyliśmy w uroczystej mszy św. odprawionej przez o. przeora Macieja Okońskiego w bazylice św. Mikołaja.

Uczestniczyli w naszym świętowaniu znakomici goście - Prezydent Miasta Gdańska p.Paweł Adamowicz, Wiceprezydent Miasta Gdańska p. Aleksandra Dulkiewicz, dyrektor  WRS p. Grzegorz Szczuka, reprezentująca Pomorskiego Kuratora Oświaty p.Teresa Burczyk, Przewodnicząca KMPOiW p.Bożena Brauer, dyrektorzy gdańskich szkół, absolwenci, rodzice i uczniowie.

Wszystkim pięknie się klaniamy i dziękujemy za zaszczycenie swoją obecnością tak ważnej w naszym szkolnym życiu uroczystości.

Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w przygotowania i najróżniejszy sposób nas wspierali. Dziękujemy.

Dyrekcja SP 50

Słowa nie oddadzą wszyskiego. Zapraszamy do oglądania zdjęć. KLIKNIJ TUTAJ...

Filmy: Gala jubileuszowa ZOBACZ FILM

"Spacerkiem przez dziesięciolecia"  ZOBACZ FILM