PROGRAM PRACY ZAJĘĆ REGIONALNO-SPOŁECZNYCH Z ELEMENTAMI JĘZYKA ANGIELSKIEGO Z DZIEĆMI W OKRESIE ZIMOWYM

Program jest przeznaczony dla zainteresowanych uczniów klas I-III Szkoły Podstawowej im. Emilii Plater w Gdańsku.

Planowana ilość uczestników to max 15 osób. Wychowawcą grupy będą Ada Andrzejczak, Agnieszka Andrzejczyk i Katarzyna Skałuba.

Program realizowany będzie w ciągu pierwszego tygodnia ferii, tj. w dniach 14.02.2022-18.02. 2022 r. w godzinach od 7.00 do 15.00.

Treści zawarte w programie obejmują zajęcia plastyczne, zabawy na świeżym powietrzu, wyjścia do kina, wizyta w Muzeum Iluzji, zajęcia taneczne, zabawę online Quizizz, wykorzystanie tablicy interaktywnej, gry zespołowe i planszowe, wykorzystanie j. angielskiego w praktyce, warsztaty kulinarne, trening umiejętności społecznych (TUS), zajęcia z tabletami, zajęcia sportowe na sali gimnastycznej.

W załączeniu szczegółowy  harmonogram i program Akcji Zima.