WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU WIEDZY O HISTORII SP 50 W GDAŃSKU I POSTACI JEJ PATRONKI – EMILII PLATER

Jury wybrało najciekawsze prace spośród wielu wykonanych przez uczniów klas 4-8. Uczniowie wykonywali je indywidualnie w domach oraz w szkole, prace nad nimi trwały ponad miesiąc a efektem końcowym była wystawa prac plastycznych podczas jubileuszu, prezentowana w sali korekcyjnej oraz w holu przy wejściu do szkoły. Obecnie nagrodzone i wyróżnione prace można oglądać między innymi w holu głównym na parterze.

Oficjalne wręczenie dyplomów i nagród ufundowanych przez Radę Rodziców SP50 odbędzie podczas szkolnego apelu po feriach zimowych.

Wszystkim uczniom nagrodzonym oraz tym, którzy wzięli udział w konkursie serdecznie gratulujemy i dziękujemy!!

Skład jury kategorii plastycznej:

Agnieszka Lampkowska

Anna Zabłocka

oraz przewodnicząca

Barbara Mazur

Skład jury kategorii prezentacja:

Justyna Dziuba

Violetta Laszkiewicz