Rada Rodziców gorąco dziękuje wszystkim uczniom, nauczycielom, pracownikom szkoły, rodzicom i wszystkim osobom zaangażowanym w nasz wspólny Rodzinny Festyn Świąteczny, który odbył się w Szkole 2-giego grudnia.
Kochamy Was!
Ilość zebranych środków oszałamia! Zaiste!, będziemy mogli wspomóc edukację uczniów w Pięćdziesiątce kolejny raz!
Chyba jeszcze ważniejsza była atmosfera tego wydarzenia.
Jakże wspaniale było się spotkać! Według niezależnych źródeł, współczynnik ilości uśmiechniętych twarzy na metr kwadratowy był w Pięćdziesiątce w tamtą sobotę najwyższy między Bugiem, a Odrą!
Ileż radości, serdeczności, wesołych rozmów, pogaduszek nie tylko o nauce, czy stopniach, ale o wszystkim!
Ach! Gdyby nasz Festyn był codziennie!!!
Teraz przed nami realizacja celu – modernizacja sprzętu do wychowania fizycznego oraz wykonanie Budżetu Uczniowskiego (GŁOSOWANIE JUŻ W TEN PIĄTEK!!!).
Udźwigniemy ten obowiązek z przyjemnością!
Bardzo pragniemy też podziękować wszystkim instytucjom i podmiotom, które wsparły nasze działania i pomogły w osiągnięciu tak wspaniałego wyniku. Znalazły się wśród nich:
Miasto Gdańsk
Muzeum Narodowe w Gdańsku
Muzeum Gdańska
Polsat Plus Arena Gdańsk
ERKA Joanna Sitarz Wczesna Interwencja Terapeutyczna facebook.com/gabinetERKA
Thai Organic - Thai & Bali Massage facebook.com/thaiorganicgdansk
Jesteście Wspaniali!
Jeszcze raz DZIĘKI! DZIEKI! DZIĘKI!
Wasza Rada Rodziców