Ferie zimowe za nami. Niektórzy wyjeżdżali  z rodzicami w góry  lub nad morze, inni na obozy  narciarskie, ale grono uczniów uczestniczyło w naszej szkole na niezapomnianej półkolonii na zajęciach kulinarno-plastycznych, sportowych  i kulinarno-regionalnych.
Było wiele atrakcji dla naszych uczniów  poprzez zajęcia  kulinarne, pieczenie pizzy, robotykę, warsztaty chemiczne, zapoznanie uczniów z zabytkami naszego miasta poprzez sportowe-wspinaczkę  i wiele innych.
Zajęcia  okazały  się  dla niejednego okazją  do sprawdzenia swoich umiejętności w nowych sytuacjach,ale również  do przełamywanie barier i podnoszenia poziomu swoich umiejętności. Zajęciami towarzyszyła  radość, zdrowa rywalizacja i kultura. Był  to czas na pewno dobrze zagospodarowany.
Wszystkim uczestnikom dziękujemy  za aktywne spędzone ferie.