L.P.

Imię i nazwisko nauczyciela

Nazwa zajęć

Termin 

sala

Klasa

(uczniowie)

1

Paulina Bałbatun

Przygotowanie uczniów klasy VIII do egzaminu
z języka angielskiego.

Wtorek

15.45-16.30

21

VIIId

2

Małgorzata Bednarczyk

Zajęcia biblioterapeutyczne dla uczniów klas młodszych: “Przyjaciel z książki”

Czwartek

12.50-13.50

17

IIIa

 

IIb

3

Anna Bestfal

Konsultacje  z matematyki do egzaminu dla klas 8

czwartek

14.50-15.35 co drugi tydzień

30

VIIIa, VIIIc

4

Łukasz Bocheński

Zabawy i gry z piłką

Czwartek

15.45-16.30

Sal gim.

VI

VII

5

Czarnecka Marta

Klub Przyjaciół Książki

Co drugi wtorek

13.00-13.45

5

0a

6

Emil Ćwiek

Zabawy i gry z piłką

Wtorek

14.00

s. gim/bois

IV-VIII

7

Justyna Dziuba

ZDW z matematyki

Piątek

9.50-10.35

30

VIa

8

Jolanta Falbin

Odyseja Umysłu

czwartek

14.50-15.35

6

VIC

9

Szymon Groński

Koło matematyczne

Piątek

15:45-16:30

30

Va,Vb

10

Dorota Grzegorzewska

Zajęcia sportowo- rekreacyjne

Wtorek

10.45-11.30

s. gim.

III, IV, V

11

Magdalena Jankowska

KOŁO BIOLOGICZNE

Wtorek

14.40

23

V

12

Hanna Jarosz

ZDW

Poniedziałek

8.00-8.45

11

IIb

13

Natalia Kacprzak

Koło gier i zabaw ruchowych dla dzieci ze świetlicy.

Czwartek

8.55-9.40

korytarz

świetlca

14

Krystyna Kantor

(s. Bolesława)

Koło Eucharystyczne

 

 

 

 

Poniedziałek

9.50-10.35

Środa

11.45-12.30

 

Cz.

 

 

Kościół Św. Jana

IIIb

 

IIIa

15

Anna Kołodziejska

ZDW

piątek

g.11.40

17

IIIc

16

Małgorzata Konieczny

Koło język angielski z historią i geografią

 

wtorek    8.00-9.40

6

VII

17

Elżbieta Kowalczyk

Koło teatralne

dla uczniów uczęszczających do świetlicy

środa

10.45-11.30

świetlica

 

18

Krawczyńska Ewa

Klub ,,Będę wielkim mówcą’’

Co drugi wtorek

12.15-13.00

 

 

5

0a

19

Elżbieta Kwaśna

(s. Martyna)

Dziecięca Akademia Biblijno-Liturgiczna

piątek

10.30-11.30

Dom duszpasterski OP

IIIC

20

Agnieszka Lampkowska

1.      Odyseja Umysłu

 

2.       Przygotowanie uczniów klasy VIII do egzaminu z języka polskiego.

 

Do IV 2020, potem  zajęcia teatralne  “Balladyna”

 

 

 

poniedziałek

14.50-15.35

 

poniedziałek

15.45-16.30

 

 

 

 

 

poniedziałek

14.50-15.50

28

 

 

 

28

 

 

 

 

 

28

 

VIIB

 

 

 

VIIIA,  VIIID

 

 

 

 

VIII D

21

Violetta Laszkiewicz - Pasymowska

Koło - Język angielski z historią i geografią

Wtorek

8.00-9.40

s.6

VIIID

VII

22

Ewelina Lechocka

Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego

Środa

13:55-14:40

H

VIB, VIC, VID

23

Weronika Lewandowska –Iwaniak

Konsultacje  z matematyki do egzaminu dla klas 8

 

Środa

14.50-15.35

27

VIIIb

Kółko fizyczne

Wtorek

7.00-7.45

27

VIIa

VIIb

24

Barbara Mazur

Zajęcia plastyczne z elementami arteterapii

 

Poniedziałek12.50-13.30

Hol główny

I a

25

Halina Mazur

Maraton matematyczny

(Liga matematyczna)

 

 

Poniedziałek

Wtorek

Piątek

 

 

świetlica

II

III

IV

26

Karolina Mądraszewska

Koło taneczne

Piątek

7.45-8.30

18

(korek.)

II-III

27

Małgorzata Mostowiak

Koło języka angielskiego

Środa

12.30-13.15

harcówka

I-II

28

Elżbieta Mróz

Zajęcia wyrównawcze

Środa

8.00-8.45

czytelnia

Ia

29

Anna Prus

ZDW

 

 

Wtorek

12 .50- 13.35

7 C

IIB

30

Marta Prusiecka

Przygotowanie uczniów  kl. VIII b do egzaminu ósmoklasisty

Wtorek

14:50 – 15:35

(8 h lek.)

29

VIII b

31

Lidia Rybacka

Koło plastyczne dla klas I - III

Czwartek

10.15-11.00

świetlica

I-III

32

Anna Smeja

Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze ed. matematyczna + ed. polonistyczna

Piątek 12.50-13.35

17

IIA

33

Mirosława Szymczyk

“CZYTAJMY RAZEM” - zajęcia czytelnicze

czwartek

13.55 - 14.40

Cz

I - III

34

Maja Trzaskoś

ZDW z matematyki

Czwartek 12.50- 13.35

7c

IIIa

35

Elżbieta Tubek

ZDW

Środa,

11.45 - 12.30

7 c

I B

36

Anna Tymosiewicz

Zajęcia o charakterze terapeutycznym

“w poszukiwaniu siebie”

Środa 14.50-15.35

22

VIII d

37

Grzegorz Wachulski

Lekcja gry na Keybordzie

 

 

Poniedziałek

15.45-16.30

16.30-17.15

29

IV-VI

38

Walkiewicz Joanna

Improwizacje teatralne

Poniedziałek12.50-13.35

17

VI

39

Karolina Wasiak

NordicWaking/relaksacja

 

Piątek

12.05-12.50

s. gim.

s. kor.

Boisko

teren

Vc

Ve

Szkolny Klub Sportowy 

Środa

13.35-14.50

Piątek

11.30-12.05

s. gim.

s. kor.

boisko

teren

IVa, Vc,

Ve, VIb

40

Elżbieta Wielgołaska

Koło teatralne dla uczniów uczęszczających do świetlicy

środa

10.45-11.30

świetlica

świetlica

 

41

Aleksandra Witkowska –Soliszko

Koło przyrodnicze 

 

 

 

Konsultacje z chemii

 

Piątek

8.00-8.45

 

 

Poniedziałekco 2 tygodnie

23

 

 

 

 

23

IV-V

 

 

 

 

VII, VIII

42

Anna Zabłocka

Koło- język angielski z historią i geografią

Wtorek

8.00.-.9.40

6

Klasy

VIII i VII

43

Marzena Zych - Wasielewska

Przygotowanie uczniów klasy VIII do egzaminu
z języka polskiego.

Środa

8.00 - 8.45

24

VIIIc

44

Marta Górecka

Konsultacje z matematyki – przygotowanie do konkursów, zajęcia wyrównawcze

Czwartek 13:55 – 14:40

27

IVb, VIb, VId, VIe