Odważni, chętni, silni i wytrzymali uczniowie z 3 A 25 września wzięli udział w biegu długodystansowym, trwającym 12 minut - Teście Coopera. Zazwyczaj biorą w nim udział tylko klasy starsze, ale spróbowali swoich sił uczniowie klasy 3A. Dwóch z nich brało już udział w maratonach, czterech trenuje w profesjonalnych klubach piłki nożnej, dwie dziewczynki trenują taniec towarzyski oraz akrobatykę. Tak więc wysiłek ruchowy jest dla tych dzieci codziennością. W imprezie sportowej wzięli udział następujący uczniowie:

Zuzia, Natalia, Nikola, Helena, Majka, Piotrek, Tomek, Kamil, Adam, Wiktor, Olivier, Olek oraz  Kacper.

Serdecznie gratuluję dzieciom biorącym udział. Wszyscy uczestnicy naszej klasy ukończyli bieg, a kilkoro osiągnęło dobre wyniki. Super!!! Jestem z Was dumna.

Anna Smeja