Dzień Chłopaka – Dniem Krawata w 3 A – 30.09.20

Z okazji Święta Chłopaków uczniowie z Małego Samorządu zaproponowali klasom 1-3 nietypowe zabawy. Oprócz niespodzianek, o których zawsze dziewczyny pamiętają, chłopcy mogli w tym dniu przyjść do szkoły w krawatach. Ten ciekawy pomysł bardzo im się spodobał  i wykazali się dużą kreatywnością. Eleganccy chłopcy z 3A w ciekawych krawatach do obejrzenia na fotkach poniżej J.

W tym dniu dziewczyny wybrały także  NAJSYMPATYCZNIEJSZEGO CHŁOPAKA w klasie 3 A.

Zaszczytny tytuł otrzymał  Wiktor K.

Serdecznie gratulujemy!!!

W tym dniu wybraliśmy się do kina na film detektywistyczny pt. „Tarapaty 2”. Ciekawa fabuła sprawiła, że jeszcze po powrocie do szkoły toczyły się rozmowy na jego temat. Dzieci w kinie zostały dodatkowo mile zaskoczone, gdyż nie wiedziały wcześniej, że będą jedyną klasą

w  sali kinowej i mogły wybrać samodzielnie dowolne miejsca. Oczywiście przyczyną takiego luksusu J były obostrzenia związane z pandemią.

Anna Smeja