Samorząd Uczniowski z okazji Dnia Edukacji Narodowej przygotował dla pracowników szkoły drobne upominki -płócienne torby z własnoręcznie przygotowanymi napisami i rysunkami.Rękodziełem :) uczniowie zajmowali się od wtorku 9 października, a dziś przekazali prezenty nauczycielom oraz pracownikom obsługi.

Życzymy wszystkim nauczycielom dobrej energii, bo „Nauczyciel to doradca, idol, często przyjaciel. Nauczyciel to przewodnik i lider, sternik łodzi.Jednakże energia , która tę łódź napędza, musi pochodzić od uczących się”(Taylor Mackenzie).

A żeby było w życiu bardziej magicznie i radośnie życzymy również każdego ranka za „Alicją w Krainie Czarów", byś Nauczycielu:

*myślał kolorowo, *przeczytał dobrą historię, *potańczył trochę, *śmiał się dużo, *śpiewał, nucił, pogwizdywał, *oddychał głęboko, *wybrał się na spacer, *zrobił coś kreatywnego, *cieszył się z małych rzeczy, *wymyślił wielkie marzenie!

Wszystkiego najlepszego życzą opiekunki SU, panie Agnieszka, Ania, Jola, Marzena, oraz Uczniowie