PODZIĘKOWANIA – DZIEŃ TUMBO❤️❤️❤️❤️
Serdeczne podziękowania za zaangażowanie i ofiarność na rzecz akcji charytatywnej Tumbo Pomaga składam Nauczycielom, uczniom i Rodzicom. Dzięki Państwa finansowemu wsparciu uzyskany rezultat akcji to (zebrane pieniądze w kwocie 1927,43zł). Wszystkie zebrane pieniądze zostały przekazane Fundacji Hospicyjnej „FUNDUSZ DZIECI OSIEROCONYCH”. Dziękujemy darczyńcom za przygotowanie wspaniałych darów na kiermasz: babeczek, ciasteczek, słodyczy i galaretek. Dziękuję za to, że Państwa dzieci wszystko to kupiły. Program Dnia Tumbo zawiera część teoretyczną i praktyczną. Uczniowie dowiadują się czym jest żałoba, jakie pojawiają się wtedy emocje i jak sobie z nimi radzić. Ćwiczenia odwołują się do fabuły bajek, wokół hasła: „Dzieci radzą sobie same tylko w bajkach”.
Ważnym elementem Dnia Tumbo są także działania zainicjowane przez samych uczniów na rzecz dzieci, które straciły kogoś z bliskich. ❤️❤️❤️❤️
Dziękuję również naszym uczniom za wyjątkową wrażliwość i właściwe zrozumienie celu akcji oraz za spontaniczne zaangażowanie się w jej organizację i przebieg. ❤️❤️❤️❤️
Lubimy pomagać! ❤️❤️❤️❤️