Ogólnopolski Projekt e Twinning
„EMOTKOWE POŻERACZE SMUTKÓW”
20 kwietnia odbyło się spotkanie opiekunów i uczniów ze szkół
z Jaworzna, Sosnowca, Hajnówki, Oławy, Aleksandrowa Łódzkiego
i Ełku, dotyczące szycia emotek. Uczniowie tych szkół zaprezentowali instytucje, do których przekazali uszyte emotki.
W formie prezentacji opowiedzieli o historii i życiu codziennym podopiecznych tych instytucji.
27 kwietnia, w godzinach popołudniowych, odbyło się ponowne spotkanie koordynatorów i uczniów biorących udział w projekcie szycia emotek. Tym razem prezentowały się szkoły z Warszawy, Pielgrzymowice i Podmokle Małe.
Z naszej szkoły Maja i Marysia z klasy 6a przedstawiły historię Hospicjum ks. Dutkiewicza, do którego trafiły uszyte emotki. Opowiedziały także o naszej pięćdziesiątce.
Podczas spotkania panowała miła i przyjazna atmosfera i można było poczuć, że chociaż jesteśmy z różnych szkół i regionów, to łączy nas jedno działanie #SzyjemyDobro.
Było to wspaniałe i wzruszające doświadczenie zarówno dla koordynatorów, jak i dla uczniów.
#e Twinning #projekt
Lubimy pomagać 😊❤️