Szanowni Państwo!
Informujemy o powstaniu grupy wsparcia dla rodziców dzieci i młodzieży doświadczającej kryzysu psychicznego. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na cotygodniowy cykl warsztatów.
Kiedy? 📆
Pierwsze zajęcia już 16.05.2024 r. (czwartek) w godzinach 16:50-18:50. ❗️ Od 13 czerwca zajęcia będą odbywać się w godzinach 16:30-18:30.
Gdzie? 🧩
Warsztaty będą odbywać się w siedzibie Fundacja Oparcia Społecznego Aleksandry FOSA przy ul. Fryderyka Chopina 42.
Zapisy 🖊
Wszystkich chętnych prosimy o zapisy przez maila na adres:
📧 punktwsparcia@fundacjafosa.pl
lub kontakt telefoniczny:
📞 58 344 96 00 w godzinach 8:00-16:00.
Warsztaty obejmować będą psychoedukację na temat zaburzeń i chorób psychicznych, komunikacji i współpracy w systemie rodzinnym, strategii radzenia sobie z trudnymi emocjami oraz zwiększenia zrozumienia stanów emocjonalnych dziecka. Ponadto, skupimy się również na wzmocnieniu funkcji wychowawczych i radzeniu sobie w sytuacjach trudnych na różnych etapach rozwojowych dziecka/nastolatka.
Cykl warsztatowy zawiera 18 spotkań po 2 godziny. Warsztaty będą przeprowadzane przez: mgr Magdalenę Treppner, psycholożkę, terapeutkę dzieci i młodzieży oraz mgr Kamilę Misiołek, psycholożkę, psychotraumatolożkę, która na co dzień pracuje w Młodzieżowym Szopenie z młodzieżą z trudnościami na tle zdrowia psychicznego.
Grupa wsparcia będzie odbywać się w ramach projektu "Centrum Specjalistycznego Wsparcia Rodzin FOSY 2024-2026"
Realizatorem zadania jest Fundacja Oparcia Społecznego Aleksandry FOSA
Projekt finansowany ze środków Miasto Gdańsk