Dzisiaj z inicjatywy naszej szkoły odbyło się I Gdańskie Forum Samorządów Uczniowskich Szkół Podstawowych.

Dziękujemy za udział w Forum Pani Annie Gańskiej- Lipińskiej Wicekurator Oświaty w Gdańsku  oraz dyrektorom szkół, opiekunom i przedstawicielom Samorządów Uczniowskich następujących szkół: Szkoły Podstawowej nr 1 w Gdańsku, Szkoły Podstawowej nr 14 w Gdańsku, Szkoły Podstawowej nr 8 im. Przyjaciół Ziemi w Gdańsku, Szkoły Podstawowej nr 35 z Oddziałami Sportowymi w Gdańsku Oliwie, Szkoły Podstawowej nr 82 im. prof. Jana Czochralskiego, Szkoły Podstawowej nr 50 im. Emilii Plater w Gdańsku.

To wydarzenie było pełne inspiracji do kształtowania samorządności uczniowskich oraz przepełnione pozytywną energią. Liczymy na dalszą współpracę i zapraszamy gdańskie szkoły podstawowe do udziału w Forum za rok. Wierzymy, że już w formie stacjonarnej.