„ I Ty możesz pomóc potrzebującym”
W najbliższy piątek, 29 października, uczniowie klasy 4a przygotują kanapki, które o godzinie 21, koło Dworca Głównego w Gdańsku, organizacja "Ludzie ulicy” rozda osobom potrzebującym. Zapraszamy całą społeczność szkolną do włączenia się w tę akcję. Prosimy o przyniesienie i pozostawienie w szatni, w specjalnie przygotowanym pudełku, różnych owoców ( bananów, jabłek itp.) lub batonów, które wraz z kanapkami i ciepłą herbatą otrzymają osoby potrzebujące.
Przypominamy o trwającej akcji "Trochę ciepła dla bezdomnego". Ciepłe skarpety, rękawice, szaliki czy czapki (także używane, ale wyprane i nadające się do użytku) można przynosić do 14 listopada i wkładać do pudełka znajdującego się w szatni, wraz z kartką z imieniem, nazwiskiem i klasą.
Lubimy pomagać!