Nie ma jak wspólne działania 😊, to one zbliżają, rozwijają. Praca poprzez wymianę doświadczeń oraz praktykę to podstawa współczesnej edukacji. Bardzo mnie cieszy, że Koleżanki Nauczycielki i ich Uczniowie przyjęli zaproszenie do stworzenia pierwszej wspólnej książki online.
Uczestnicy projektu to chętni uczniowie z klas 4-6 ze Szkoły Podstawowej nr 50 w Gdańsku, Sopockiej Autonomicznej Szkoły Podstawowej oraz Zespołu Placówek Oświatowych nr 1 w Mławie pod opieką Polonistek: p. Danuty Bardońskiej, p. Katarzyny Bębenek, p. Agnieszki Lampkowskiej, p. Anny Pławczyk.
Dziękujemy za współpracę! Zadanie projektowe miało na celu wzmocnić w uczniach poczucie wartości, a także umożliwić w sposób twórczy wyrażenie siebie i swoich emocji. Uczestnicy kształcili umiejętności tworzenia różnorodnych form wypowiedzi, kształcili kompetencje kluczowe, wykorzystując myślenie krytyczne.
Zapraszamy do lektury 😊:
I "do napisania" w przyszłym roku 😉!
Agnieszka Lampkowska