Mały Samorząd Uczniowski serdecznie zaprasza uczniów klas I- III do udziału w akcji "Laurka dla św. Mikołaja" 🎅

Gdy dni stają się coraz chłodniejsze...🌨
Gdy gdańskie kamieniczki rozświetlają kolorowe światełka...🎄
Gdy wypatrujemy pierwszwgo śniegu za oknem...❄
Święty Mikołaj ma ręce pełne roboty. Niestrudzenie,  wraz ze swoimi reniferami odwiedza dzieci,  aby podarować im mikołajkowe upomoinki i łakocie. A kto pamięta o Nim samym? Przecież 6 grudnia to dzień Jego imienin!
W tym roku,  to my - MSU ze Szkoły Podstawowej nr 50 w Gdańsku,  mamy dla Niego niespodziankę!  Jeśli chcesz do nas dołączyć stwórz laurkę dla świętego Mikołaja. Z naszych prac powstanie mikołajkowa galeria, która na pewno sprawi mu ogromną radość i wywoła uśmiech na brodatej twarzy ❤ Do dzieła!
Prace  podpisane imieniem, nazwiskiem i klasą prosimy dostarczyć do 3 grudnia do pani Marty Packiej (sala nr 2). Technika prac dowolna. Zapraszamy!

Opiekunki MSU: Marta Packa i Anna Kołodziejska