Uczniowie z klasy III b dwa razy w roku - przed każdymi świętami udawali się do urzędu pocztowego, aby wysłać własnoręcznie wykonane kartki ze świątecznymi życzeniami do koleżanek i kolegów z zespołu klasowego. Obecnie było to niemożliwe z powodu panującej  pandemii. Jednak dzieci nie dały za wygraną i podjęły trud świątecznej korespondencji w tym wypadku  za pośrednictwem Internetu. Uczniowie stanęli na wysokości zadania i wykonali kolorowe kartki, napisały pozdrowienia skierowane do swojego zespołu. Zdarzyły się w nich drobne błędy, ale w tym wypadku zeszły one na dalszy plan. Napisanie życzeń - w tak trudnej społecznej sytuacji - z okazji nadchodzących Świąt Wielkiej Nocy każdemu sprawiło mnóstwo radości.

Tak więc, wszystkim Wam moje szkolne Dzieci i Waszym Rodzinom ślę życzenia zdrowych i spokojnych Świąt Wielkanocnych – smacznego jajeczka, słodkiego zajączka i umiarkowanego śmigusa – dyngusa. Pozdrawiam Was serdecznie i ... do miłego jak najszybszego zobaczenia - Hanna Jarosz

PS Na poniższych zdjęciach udokumentowałam naszą aktualną wirtualną rzeczywistość, czyli każdego z Was z wielkanocnymi koszyczkami wykonanymi podczas zdalnych zajęć.