Prezentacja projektu edukacyjnego klasy IVc.

W środę 27 marca klasa IV c prezentowała projekt edukacyjny pt. "Najbrzydsze Zwierzęta Świata" przed zaproszonymi gośćmi i społecznością szkolną. Uczniowie przygotowywali się pod kierunkiem wychowawczyni p. Magdaleny Jankowskiej nauczyciela biologii i przyrody. Celem projektu było stworzenie rankingu najbrzydszych zwierząt świata i udowodnienie, że są one potrzebne, pożyteczne lub wyróżniają się niezwykłymi cechami.

Uczniowie gromadzili informacje pracując w grupach, segregowali uzyskane materiały i zapisywali je w plikach tekstowych i graficznych. Na ich podstawie zredagowali opisy zwierząt a efekty przekazali grupowym informatykom. Ci wybierając atrakcyjne szablony opracowywali zebrane materiały. Wszystkie grupy przygotowały też mini galerię swoich zwierzęcych bohaterów, quizy dla młodszych zaproszonych kolegów i koleżanek oraz krzyżówki. Projekt spotkał się z pozytywnym odbiorem a p. wicedyrektor Mirosława Szymczyk pięknie podsumowała prezentację.

BRAWO IV C !!!

Magdalena Jankowska-wychowawczyni