W tym roku Narodowe Święto Niepodległości obchodziliśmy w Naszej szkole bardzo aktywnie. Przy dźwiękach pieśni patriotycznych uczniowie brali udział w grze terenowej. Ich zadaniem było odnalezienie ukrytych "listów do przodków" oraz odpowiedzieć na dołączone do nich pytania. Chętni mogli również sprawdzić swoją wiedzę historyczną w konkursie pt. 11 pytań na 11 listopada.
************************************************************************************************************
Podczas zajęć dużo rozmawialiśmy, oglądaliśmy filmy edukacyjne, wykonaliśmy pracę plastyczną, odśpiewaliśmy hymn narodowy.
Ważność tego dnia podkreśliliśmy strojem galowym.
Uczniowie Ib wiedzą, co to jest niepodległość i jak należy o nią dbać. Jestem pod wrażeniem wiedzy moich uczniów.
Brawo!
p. Ania
Dziś w klasie 3a było bardzo uroczyście. Przy dźwiękach muzyki Chopina i piosenek żołnierskich rozmawialiśmy o naszym kraju, o Polsce. Wspaniale jest słuchać, jak młodzi uczniowie opowiadają rodzinne historie, wspominają wspólne wycieczki, mówią o tradycjach przekazywanych im przez Rodziców I Dziadków.
Dziękujemy Tacie Ignacego za dostarczenie słodkiego poczęstunku - rogali świętomarcińskich 🥐
Bo pamięć to MY 🇵🇱

Amelka i Szymon, klasa 3a, zdobyli nagrody w dzisiejszym konkursie wiedzy o Polsce 🇵🇱
Gratulacje 🤍❤