Gorące podziękowania, za pomoc i zaangażowanie w przygotowanie paczek świątecznych dla rodzin.

Drodzy Rodzice, Uczniowie i wszyscy Pracownicy naszej szkoły.

Po raz kolejny mogliśmy liczyć na Państwa otwarte i wrażliwe serca, które tak pięknie potrafią dzielić się z innymi.

Składamy wielkie podziękowanie za wspaniałe zaangażowanie w przygotowanie tegorocznej „Świątecznej Paczki”. Jak zawsze można było liczyć na Wasze szlachetne serca. Serdecznie dziękujemy, że zechcieli Państwo pomóc rodzinie w przezwyciężaniu codziennych trudności. Dziękujemy za okazany dar serca. Otrzymana paczka to dla nich duża pomoc. Dzięki Wam mogliśmy spełnić marzenia wybranych rodzin i wesprzeć je w trudnej sytuacji życiowej. Rodziny te, które otrzymały przygotowane przez Was paczki, będą mogły spędzić nadchodzące Święta Bożego Narodzenia spokojnie, radośnie, bez zatroskania o najpotrzebniejsze rzeczy.

W przygotowanie „Świątecznej Paczki” zaangażowało się 12 klas.

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia składamy Państwu najserdeczniejsze życzenia, oby te Święta upłynęły w zdrowiu, w atmosferze pełnej rodzinnego ciepła. Oby ten świąteczny czas napełnił Wasze serca spokojem i radością, a nadchodzący nowy rok 2023 , przyniósł wiele sukcesów Państwu oraz Państwa najbliższym.