27 lutego odbyła się w bibliotece szkolnej uroczystość dla uczniów klas pierwszych przyjmująca najmłodszych do grona czytelników.
W  pasowaniu na czytelnika uczestniczyli rodzice, wychowawczynie i dyrekcja. Do wspólnej zabawy w „Teatrzyk z zagadkami” zaprosili wszystkich uczniowie klas IIIb, Vb i Vc – Hania Zienkiewicz, Hania Jednoralska, Zuzia Zienkiewicz i Janek Jednoralski -  którzy spisali się znakomicie.
A pierwszoklasiści  odśpiewali z werwą piosenki o książkach, świetnie odpowiadali na pytania prowadzących,  z przejęciem powtarzali słowa obietnicy i zostali czytelnikami biblioteki szkolnej.

Na zakończenie klasy otrzymały dyplomy a uczniowie pamiątkowe zakładki.

Oby czytanie było dla wszystkich wspaniałą zabawą i przyjemnością. Cieszymy się, że powiększyło się grono naszych czytelników.
Czekamy na Was!