Zachęcamy do włączenia się w działania.
Kwiecień to wyjątkowy czas, którego symbolem jest kwitnący żonkil. Kwiat ten to także symbol Pól Nadziei organizowanych każdej wiosny w wielu miastach Polski, także w Trójmieście i w Pucku. Celem akcji jest pozyskanie finansowego wsparcia hospicyjnej opieki nad nieuleczalnie chorymi dziećmi i dorosłymi u kresu życia. Równie ważny jest także jej cel edukacyjny i wspólnotowy: propaguje wolontariat, otwiera serca i oczy na potrzeby osób cierpiących.
Biorąc pod uwagę jak wiele osób działa w Termosferze chcemy poprosić Was o pomoc w promocji tego wydarzenia, aby jak najwięcej osób dowiedziało się o tej akcji.
Waszym zadaniem jest stworzenie materiałów promujących Pola Nadziei 2021, które można będzie udostępnić w internecie. Chodzi o to, aby w kreatywny sposób rozpropagować to wydarzenie. Na przykład:
Stwórzcie ciekawe hasło
Zróbcie kolaż zdjęć
Opracujcie nakładkę na zdjęcie profilowe na Facebooku
Udostępnijcie wydarzenie na Facebooku
Namalujcie obraz
Napiszcie artykuł do gazetki szkolnej
krótki filmik zapraszający do wzięcia udziału i publikacja na stronie/Facebooku szkoły
Koordynator działań w szkole Jolanta Falbin oraz Julia P. z klasy 7c