W sobotę, 16 października 2021 roku, w  hali sportowej Gdańskiego Klubu Wioślarskiego DRAKKAR odbyły się kolejne Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików. W tegorocznej edycji wystartowało 7 klubów: ✅ Gdański Klub Taekwon-do (gospodarz imprezy) ✅ Akademicki klub Taekwon-do UDAR Gdańsk ✅ Winiszewski.com Karol Winiszewski Słupsk ✅ Klub Sportowy Taekwon-do TORNADO Szczecin ✅ Klub Sportowy TAEKWON Kolbudy ✅ Klub Sztuk Walki NEPTUN Gdańsk ✅ Sportowy Klub Taekwon-do AN-DO w Pruszczu Gdańskim MMM to najważniejsza impreza sportowa dla zawodników w wieku 11-13 lat, którzy mogą rywalizować w 2 konkurencjach technicznych: układach i technikach specjalnych. Na powyższych zawodach wystartowali uczniowie Szkoły Podstawowej nr 50:

Aliaksei Spirydonau
Martyna Piotrowska
Maja Głuchowska
Pola Brejt
Mikołaj Barcikowski

Zawodnicy startowali w barwach Sportowego Klubu Taekwon-do AN-DO w Pruszczu Gdańskim

Dwoje uczniów wróciło z medalami: ZŁOTO - Aliaksei Spirydonau, BRĄZ - Martyna Piotrowska

Pozostali uczniowie "otarli" się o podium, ponieważ zajęli miejsca 5-8.
Piotr Pełka - trener Taekwon-do