OBCHODY ŚWIATOWEGO DNIA MYCIA RĄK W 3 A – 15.10.20

15 października obchodziliśmy Światowy Dzień Mycia Rąk. Dzieci doskonale rozumieją ideę tego dnia. Wiedzą o myciu rąk bardzo dużo i starają się jak najczęściej prawidłowo je myć. Natomiast tam gdzie nie mają dostępu do wody, pamiętają o korzystaniu ze środka dezynfekującego. Jest to związane z obecną trudną sytuacją epidemiologiczną.

W związku z konkursem organizowanym przez p. Magdę Jankowską, wykonaliśmy wspólnie klasowy plakat dotyczący tematyki mycia rąk. Wszyscy fantastycznie się zaangażowali, dzieląc między siebie poszczególne obowiązki: przygotowanie propozycji projektu, układanie hasła, wykonanie poszczególnych elementów pracy. Zmontowana całość wyszła fantastycznie!!! Teraz czekamy na wyniki.

Dodatkowo w tym dniu postanowiliśmy nawzajem sprawdzić się, w jaki sposób myjemy ręce. Okazało się, że wszyscy uczniowie kl. 3 A wykonują tę czynność we właściwy sposób.

Wspaniale! Oby tak już pozostało.

Anna Smeja