Klasa 3 B obchody Święta Niepodległości rozpoczęła już w piątek. Wspólnie zrobiliśmy plakat z materiałów przyniesie przez dzieci. Następnie temat niepodległości kontynuwaliśmy przez nauczanie zdalne. Jestem pod wielkim wrażeniem wiedzy dzieci o niepodległości i wolności. Zakres wiedzy przekracza program nauczania. Brawo!!!
Od pierwszej klasy uczę moje dzieci, że każdy ma prawo do swojego zdania. Teraz to owocuje. Jestem dumna z moich uczniów, że wiedzą co to jest patriotyzm i jak należy o niego dbać.Temat będziemy kontynuować na kolejnych zajęciach. Dzisiejszy dzień zakończyliśmy o 11.11 odśpiewaniem hymnu narodowego.
Uczniowi kl.3b ubrali się w barwy narodowe.
To był bardzo odświętny i patriotyczny dzień. Cieszę się, że wychowuję wspaniałych Polaków, którzy kochają swoją Ojczyznę i wiedzą jaka jest dla wszystkich ważna.
Wych kl. 3b Anna Prus