Święto Szkoły obchodziliśmy niezwykle aktywnie. Uczniowie 3A wykazali się kreatywnością, dociekliwością i pracowitością podejmując się realizacji ciekawych zadań. Po wspólnym wykonaniu mapy myśli samodzielnie wybierali interesujące ich działania: wyszukiwali różne informacje dotyczące patronki naszej szkoły, rysowali portrety Emilii Plater, zapoznawali się z historią naszej Pięćdziesiątki, poznali i przedstawili znanych absolwentów naszej szkoły, pisali wierszyki o szkole, wykonywali plakaty, pojawił się rebus, a nawet dokładna replika SP 50 w 3D, kilka osób przeprowadziło wywiady (z tatą, kolegami, z dziadkiem) wchodząc w rolę prowadzących programy, a kilkoro dzieci nakręciło niesamowite filmiki. Do zajęć włączyli się chętni rodzice, dzięki temu mogliśmy świętować w większym rodzinnym gronie.
Obejrzyjcie nas w akcji 😊
p. Ania Smeja