Dzieci z naszej świetlicy włączyły się akcję Tygodnia Zdrowia I Ekologii. Podczas  różnorodnych zajęć przeprowadziliśmy rozmowy nt. segregacji odpadów i zdrowego odżywiania oraz przeprowadziliśmy turniej wiedzy ekologicznej. Najskuteczniejszym sposobem na przekonanie dzieci do zdrowego odżywiania jak i ochrony środowiska są działania praktyczne. Uczniowie wykonywali plakaty pt."Segregacja odpadów", "Piramida zdrowia", sałatkę owocową ze świeżych owoców. Przez cały ten czas świetliczaki uczyły się piosenki "Moja planeta" Majki Jeżowskiej. Wszystkie  dzieci przykladały się solidnie do pracy. Buzie były uśmiechnięte i zadowolone, co wpłynęło na miłą atmosferę. Praca była ciężka ale, przyniosła uczestnikom zajęć dużo radości. Jednym słowem było smacznie, zdrowo i kolorowo. Na koniec tygodnia gościliśmy kl.IIb, którzy zaprezentowali nam swoje piękne prace nt. "Wody" oraz piosenkę. Świetliczaki również zaprezentowały piosenkę. Atmosfera była bardzo miła.