II wojewódzki konkurs artystyczno-językowy na najpiękniejszy lapbook w języku angielskim ‘My English Lapbook’

Konkurs skierowany jest do uczniów klas IV-VI szkół podstawowych województwa pomorskiego.  Konkurs polega na wykonaniu książeczki tematycznej w formie lapbooka zawierającej informacje na wybrane przez ucznia jedno zagadnienie spośród podanych kategorii:  dom, żywienie,  czas wolny i zainteresowania, szkoła, przyroda,  sport.  Lapbook powinien być wykonany samodzielnie przez ucznia. Lapbook powinien być wykonany z materiałów trwałych, dopuszczalna jest forma pisemna, obrazkowa oraz elementy drukowane komputerowo, z zachowaniem konstrukcji lapbooka. Nie dopuszcza się prac wykonanych z materiałów sypkich. Lapbook może być wykonany z wykorzystaniem słownictwa w języku angielskim, możliwe jest jednak zamieszczenie słów i wyrażeń w języku polskim, np. jako tłumaczenia zamieszczonych pojęć i haseł. Praca powinna być wykonana z papieru o wymiarach A3 lub A2 i zwierać minimum 10 kieszeni (schowków). Każdy z uczniów może złożyć w konkursie tylko jedną pracę. Nie dopuszcza się prac wykonanych zespołowo.  Oceniana będzie zawartość lapbooka, poprawność językowa, kreatywność i estetyka wykonania, jak również zaangażowanie i pomysłowe ujęcia. Termin i miejsce dostarczenia prac: 31 marca 2023  u nauczycielek języka angielskiego.

Wymagana jest pisemna zgoda na udział w konkursie  przez rodzica uczestnika/opiekuna prawnego. Chętni  do udziału uczniowie proszeni są o zgłoszenie się do nauczycielek języka  angielskiego po odpowiedni druk.