Szanowni Rodzice! Szanowni Mieszkańcy Gdańska! Drodzy Uczniowie!

W Pięćdziesiątce dobiegają końca trwające od kwietnia prace remontowe, związane z naprawą urządzeń oraz renowacją boiska.  Za niedogodności związane z zamknięciem boiska, przepraszam.

Od 25 września 2023 r. teren szkoły, tj. boiska i inwestycje Budżetu Obywatelskiego będą ogólnodostępne w dni powszednie w godz. 17:00-19:00, natomiast w soboty i niedziele oraz święta w godz. 9:00-17:00 (w roku szkolnym).

Jednocześnie zwracam się z ogromną prośbą o przestrzeganie regulaminu boiska oraz zasad użytkowania urządzeń, znajdujących się na terenie szkoły. Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy mogli korzystać z atrakcji zapewniając bezpieczeństwo i porządek.

Jesteśmy Szkołą Promującą Zdrowie i staramy się, aby możliwość aktywności fizycznej była dostępna nie tylko dla naszych uczniów, ale również dla każdego mieszkańca Gdańska, dlatego naprawa nawierzchni czy konserwacja boiska oraz urządzeń BO była niezbędna do bezpiecznego użytkowania.

Zachęcam do korzystania z boiska w Szkole Podstawowej nr 50 im. Emilii Plater w Gdańsku.

Dorota Chojna