9 lutego 2020r. w Szkole Podstawowej nr 50 odbył się pod patronatem Radia Gdańsk VII Wojewódzki Konkurs Frazeologiczny "Magia liczebnika, czyli gdzie dwie głowy, to nie jedna".
Zaproszenie do udziału w konkursie przyjęli nauczyciele i uczniowie ze szkół z Gdańska, ze Szkoły Podstawowej nr 1, Szkoły Podstawowej nr 4, Szkoły Podstawowej nr 8, Szkoły Podstawowej nr 33, Szkoły Podstawowej nr 44, Szkoły Podstawowej nr 45, Szkoły Podstawowej nr 48, Szkoły Podstawowej nr 49, Szkoły Podstawowej nr 56, Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej,
II Społecznej Szkoły Podstawowej STO, Niepublicznej Szkoły Podstawowej dla dziewcząt "Fregata", Gdańskiej Szkoły Podstawowej "Lingwista", Gdańskiej Autonomicznej Szkoły Podstawowej, z Gdyni- ze Szkoły Podstawowej nr 13, z Sopotu- z Sopockiej Autonomicznej Szkoły Podstawowej, z Pszczółek- ze Szkoły Podstawowej im. Bohaterów Ziemi Gdańskiej😊😊😊😊.

Dziękujemy wszystkim za udział, trzymamy kciuki za wyniki, które zostaną umieszczone na stronie internetowej Pięćdziesiątki do 27 lutego. Zapraszamy na przyszłoroczną edycję, już VIII!