W tym roku szkolnym dobiega końca udział naszych nauczycieli w programie Centrum Edukacji Obywatelskiej (CEO)CRS2 „Szkoła ucząca się”. 18 listopada 2022r. odbyła się wewnątrzszkolna konferencja upowszechniająca rozwijanie nauczania i uczenia się poprzez wdrażanie oceniania kształtującego z udziałem asystenta naszej szkoły z ramienia CEO – pani Małgorzaty Borowskiej-Leszczyszyn. Konferencję rozpoczęliśmy od obserwacji 3 lekcji oraz szczegółowego ich omówienia. Wspólna praca nauczycieli i uczniów rutyną myślenia krytycznego nad składowymi oceniania kształtującego oraz debata oksfordzka to kolejne etapy konferencji pod okiem specjalistów. Udział w programie w 2 etapach trwa już 4 rok. Wszystko po to, aby motywować uczniów do nauki i uzyskać zaszczytny tytuł SZKOŁY UCZĄCEJ SIĘ.