Z przyjemnością informujemy, że I Ogólnopolski Konkurs Przekładu Intersemiotycznego "Różewicz 3D" został rozstrzygnięty.

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział i pracę włożoną w wykonanie intepretacji przestrzennych.

Spośród nadesłanych zgłoszeń, spełniających wymogi formalne i techniczne, komisja konkursowa wyłoniła laureatów:

I miejsca: Zuzanna Czyżewska (Szkoła Podstawowa im. kard. Stefana Wyszyńskiego w Rożysku Wielkim), Antonina Dudek (II SSP STO w Gdańsku)

II miejsca: Gabriela Kalinowska (Szkoła Podstawowa im. kard. Stefana Wyszyńskiego w Rożysku Wielkim), Weronika Salwa (Szkoła Podstawowa nr 4 w Pruszkowie)

III miejsca: Hanna Balcerzak (Szkoła Podstawowa nr 35 w Łodzi), Olga Rusek (II SSP STO w Gdańsku)

Wyróżnienie: Agata Polka (Szkoła Podstawowa nr 35 w Łodzi)

Zwyciężczyniom gratulujemy!

Nagrody z dyplomami zostaną przesłane do szkół do końca roku szkolnego.

Zapraszamy do udziału w przyszłorocznej edycji konkursu.

Kasia Bębenek, Sopocka Autonomiczna Szkoła Podstawowa

Agnieszka Lampkowska, Szkoła Podstawowa nr 50 w Gdańsku