W grudniu uczniowie  Naszej Szkoły wzięli udział w konkursie na najciekawszy kalendarz adwentowy w programie PowerPoint w języku angielskim i niemieckim.

Zadanie konkursowe polegało na wykonaniu kalendarza adwentowego w postaci slajdów, w okienkach kalendarza mogły znajdować się: zwroty, słówka opisy, utwory muzyczne związane ze Świętami Bożego Narodzenia.

Do konkursu zgłoszono 30 pięknych, zróżnicowanych pod względem pomysłów, kreatywności prac.

Wybór najlepszych praz był niezwykle trudny, dlatego Jury  (n-le j. obcych) mięli ciężki „orzech do zgryzienia” J)))))))

Ostatecznie zwycięzcami zostali:

I miejsce – Julia Pachniewska  i Zosia Dopierała z klasy 7c

II miejsce -  Julia Siemiątkowska i Ada Czernyhowska z klasy 5a

III miejsce – Franek Zając, Michał Dziedzic i Oskar Zimerman z klasy 6d

Wszyscy uczniowie biorący udział w konkursie zostali nagrodzeni „słodką” oceną.

Pozostali uczniowie biorący udział: Grześ Roda, Hania Kossakowska, Julia Bosek, Jan Zasada, Antek Wydra-Nakielski, Ala Górecka, Marysia Kłos, Kuba Perko, Hubert Bielicki, Martynka Piotrowska, Nina Oberda, Piotr Woźniak, Tosia Rudnicka, Kasia Mietlarek, Dominika Osiowa, Wiktor Nowicki, Grześ Baliński, Gabrysia Olszewska, Jadzia Dziwosz, Zuzia Możejko, Staś Tarnowski, Krystian Piwowarczyk, Milena Kaczmarek.

GRATULUJEMY !!!!!!